Informacje o nas

Jesteśmy grupą doświadczonych doradców kredytowych, od wielu lat specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla klientów. Nasza wiedza, oraz doświadczenie i wynikająca z niego doskonała znajomość rynku finansowego, pozwala nam pomóc klientom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach. Oferujemy naszym Klientom zarówno niewielkie pożyczki gotówkowe, jak i pożyczki hipoteczne na kwoty sięgające 50-70% wartości nieruchomości.

Głównymi obszarami naszej działalności są Sochaczew i okoliczne miejscowości. Nasi mobilni doradcy umówią się jednak z Państwem na spotkanie również w Łowiczu, Skierniewicach, Pruszkowie, Żyrardowie czy Grodzisku Mazowieckim. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą i umówienia się na spotkanie.

© 2013 pozyczkibezbik-sochaczew.pl

Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez BIK i zbędnych formalności? Zadzwoń pod numer infolinii 720 100 200 i umów się na spotkanie z naszym doradcą finansowym. Dowiedz się jaką kwotę możesz pożyczyć i jaką miesięczną ratę pożyczki będziesz płacić. Działamy na terenie miast: Sochaczew, Łowicz, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów i Pruszków. Oferujemy kompleksowy zestaw rozwiązań finansowych dla klientów ze złą historią kredytową, takich jak chwilówki, pożyczki gotówkowe bez BIK, pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości lub pojazdów, kredyty oddłużeniowe oraz pożyczki dla firm na oświadczenie o dochodach. Gwarantujemy szybką decyzyjność!

O nas     Współpraca     Kontakt     Mapa strony